У "Паланку" відкрили виставку Тиберія Йонаша та вихованців школи ROM-ART

Культура  13 вересня 2019 року, 16:26 1299 ФОТО

Вчора у виставкових залах Мукачівського історичного музею урочисто відкрито виставку робіт талановитого художника, директора приватної художньої школи "ROM-ART" Тиберія Йонаша та юних вихованців цієї школи.

До уваги поціновувачів мистецтва представлено близько ста кращих творчих робіт, наповнених колоритом і світлом, яскравими фарбами, чуттєвістю і запальним темпераментом ромської душі. Жанрова палітра картин різноманітна — від портретів, графічних малюнків до яскравих натюрмортів та пейзажів, жанрових композицій, що відображають життя ромської громади.

Читайте також:  В обласному художньому музеї буде день відкритих дверей

Зі слів керівника школи, художника Тиберія Йонаша, навчання дітей мистецтву — це сенс його життя. Його головна мета – розкрити талант цих діток, популяризувати ромську культуру, виводити її на новий рівень, допомагаючи в першу чергу талановитій молоді.

Під час зустрічі було презентовано і перший каталог творів вихованців ромської художньої школи та Тиберія Йонаша. Виходу мистецького видання посприяв Міжнародний фонд "Відродження", у пріорітеті якого, як зазначила під час відкриття його представниця Вікторія Стократюк (м.Київ), є культурний та освітній розвиток ромської громади.

"Виставка діятиме у замку до 26 вересня. Тож запрошуємо до перегляду", – закликають у Мукачівській міськраді.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", у "Паланку" відбудеться відкриття музею авторських творів Володимира Микити.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0