Мукачівців і гостей міста запрошують на концерт піаніста-віртуоза

Культура  26 вересня 2019 року, 10:23 1123 АФІША

Сьогодні, 26 вересня, в рамках презентації нового авторського альбому "Piano Energy", до Мукачева завітає піаніст-віртуоз і композитор Роман Шутко. Тож мукачівці та гості міста матимуть чудову нагоду познайомитися з юним, але надзвичайно талановитим і успішним виконавцем.

У концертній програмі звучатимуть твори не тільки із нового альбому "Piano Energy", але й твори з альбому "Piano Explosion" та твори з класичного репертуару. "Ми почуємо, як в одній особі поєднується бажання продовжити традиції великих майстрів і водночас бути сучасним, модним і цікавим для широкого загалу. Концерт буде вести відомий український скрипаль Остап Шутко", – зазначили у Мукачівській міській раді.

Читайте також:  Мукачівка Анастасія Балог привезла перемогу із фестивалю "Червона рута"

Початок концерту о 17.00. год. Місце проведення – концертна зала Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона. Вхід вільний.

У Мукачеві виступить піаніст Роман Шутко

Довідково. Роман Шутко – унікальне явище не лише в українській, але і світовій культурі. Його творчість – це відновлення традицій видатних інструменталістів-композиторів, як Шопен, Ліст, Рахманінов та ін.

Роман є представником славної музичної династії у третьому поколінні, знаної в Україні та далеко за її межами. Змалечку він їздив на концерти разом зі своїми видатними батьками (Остапом та Ольгою Шутками), а вже у віці 9 років дебютував у якості соліста, виступивши на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру. З того часу він регулярно брав участь у концертах Остапа Шутка, а також неодноразово виступав як соліст з різними оркестрами по всій Україні.

Читайте також:  Закарпатська співачка VERBA презентувала романтичну пісню

Кілька років тому почав створювувати власні композиції, які почав грати на своїх концертах. Успіх цих творів був такий великий, що Роман вирішив записати свій дебютний альбом Piano Explosion. а згодом і другий Piano Energy, презентація якого відбулася 30 серпня в рамках фестивалю Mariupol Classic. Роман Шутко виступав як соліст у Польщі, Молдові, Італії та Україні, є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. За творчі досягнення йому признанчено Стипендію Президента України для молодих митців.

Нагадаємо, Мукачівщина готується до фестивалю "Бобовищенське гроно".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0