Мукачівців запрошують на комедію "Про що мовчать чоловіки"

Культура  21 січня 2020 року, 16:00 4725 АФІША

У неділю, 26 січня, у Мукачівському драмтеатрі покажуть Stand-up комедію "Про що мовчать чоловіки".

Чому варто піти на виставу "Про що мовчать чоловіки, або дикун Forever"? Хоча б тому, що це небанальний жанр моновистави в стилі стендап, а Дмитро Танкович у головній ролі.

Loading...

Читайте також:  "Мукачево майліпшоє": як гумористи містян веселили

Багато століть жінки запитують себе: про що насправді думають чоловіки? Відповідь знайдена! Але ви дуже здивуєтеся її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать – це взагалі окрема розмова!

"Про що мовчать чоловіки" – це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на питання, які турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дійшов до істини, що його п’єса не тільки протрималася рекордний час на сценах Бродвею і Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила на сторінки Книги театральних рекордів.

26 січня у Мукачеві покажуть комедію Про що мовчать чоловіки

Унікальний моноспектакль в жанрі стендап – захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у відносинах. Постановка, незважаючи на легкість і веселощі, переслідує важливу мету – примирення представників протилежної статі і можливість зробити їх життя хоч трохи веселішим і гармонійнішим.

Ото, 26 січня о 19 год усіх, хто хоче цікаво провести вечір, чекають у Мукачівськму драмтеатрі. Квитки можна придбати на concert.ua

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0