У Мукачеві стартувала "Різдвяна зіронька 2020"

Культура  17 січня 2020 року, 16:37 2289 ФОТОФАКТ

16 січня у приміщенні міського Центру дитячої та юнацької творчості під час першого презентаційного дня "Різдвяної зіроньки 2020" відбувся фестиваль-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва. Діти 3 вікових категорій з Ізмаїла (Одеська обл.), Золочева (Львівська обл.), Ніжина (Чернігівська обл.), міст Шепетівки, Нетішина та Дунаївців, а також з села Панасівка (всі- Хмельницька обл.), з Чернівців, Луцька, Мукачева та Ужгорода презентували свої роботи в номінації "Декоративно-ужиткове, прикладне і образотворче мистецтво".

Сама назва фестивалю, який традиційно проводиться наприкінці періоду різдвяних свят, задала тематику різножанрових робіт: традиції і обряди України.

Loading...

Читайте також:  Юна мукачівка перемогла на Всеукраїнському конкурсі образотворчого мистецтва

"Дитяча техніка виконання, як і дитяча фантазія, а також використання найрізноманітніших матеріалів просто вражають, – діляться першими враженнями члени журі конкурсу Ірина Майборода та Андрій Андрієв. – Вітраж та ручне ткацтво, художня кераміка та ізонитка, клаптикова техніка, плетіння з ниток, художня обробка шкіри, валяння вовни, витинанки, орігамі... Тому ми й ще раз переглядаємо роботи, щоб неупереджено і справедливо оцінити зусилля учасників конкурсу".

Одразу після презентації у фойє Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості було оформлено виставку конкурсних робіт.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0