«Відображення»: закарпатська співачка VERBA презентувала дебютний альбом

Культура  20 січня 2020 року, 14:30 730 АУДІО

Нова робота артистки включає в себе 8 авторських композицій. Сьогодні, 20 січня, у вільному доступі з’явився дебютний музичний альбом закарпатської співачки VERBA (Мирослава Вербищук) – «Відображення». До нього увійшли 8 авторських пісень виконавиці.

Назву музичної збірки VERBA пояснює: «Кожна пісня – це відображення моєї душі. В цьому альбомі я відверто розповідаю свої історії життя. Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен побачить в моїх нових піснях своє відображення».

Loading...

Читайте також:  У вас у тембрі є магія, — закарпатець вразив Монатіка на відборі в шоу "Голос країни"

Над аранжуваннями пісень, які ввійшли до альбому «Відображення» працював берегівський реп-виконавець Миромен. Музикант каже, що під час роботи над піснями ставив перед собою завдання зробити максимально якісний музичний продукт.

«Якщо свою реп-творчість я називаю темною стороною, то цей альбом – відображення моєї світлої сторони. Працювати з Мирославою (ред. справжнє ім’я співачки VERBA) легко і просто. Я завжди кажу: «Ти така, як я, тільки дівчина». Хоч робота над платівкою тривала два роки, ми створили її на одному диханні », – розповідає Миромен.

Пропонуємо послухати дебютний альбом талановитої мукачівки. Альбом «Відображення» також доступний для прослуховування на музичних платформах Apple Music, Google Play Music, Deezer, Spotify та інших.

Читайте також:  Співачка VERBA та закарпатський репер Миромен презентували кліп на пісню "Не залишай"

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0