Мукачівка Анастасія Балог заінтригувала вибором пісні, яку вона виконає на шоу "Голос країни"

Культура  25 березня 2020 року, 20:17 Олег Русин 7007

Вже цієї неділі на телеканалі 1+1 покажуть черговий випуск шоу "Голос країни". За право брати участь у прямих ефірах змагатиметься і юна мукачівка Анастасія Балог. Дівчина вже підкорила своїм співом серця чималої аудиторії глядачів. Попередні виступи Анастасії на "Голосі країни" у мережі YouTube сумарно переглянули майже 1,5 мільйони разів, а схвальні коментарі вже можна рахувати тисячами.

"Дівчина – талант! Голос супер! А тембр взагалі мурашки по шкірі", або ж "Дуже класний тембр у дівчини, сильний голос, реально талановита та відверта", чи "Вау, це неперевершено. У дівчини велике майбутнє на сцені, адже вона має унікальну харизму"…

Це тільки поодинокі коментарі людей із числа тих, які залишили свої відгуки у мережі про попередні виступи Анастасії Балог.

Читайте також:  "Найважче було дочекатися виходу на сцену", – мукачівка розповіла про участь у "Голосі країни 2020"

Інтернет-видання "PMG.ua" вирішило запитати юну зірку про підготовку до наступного етапу шоу, який буде показаний на телеекранах 29 березня. Дівчина заінтригувала вибором пісні, яку вона виконає на шоу "Голос країни" та зазначила, що вона для неї є ідеальною.

– Анастасіє, розкажи трохи про підготовку до виступу. Вона була якоюсь спеціальною, чи все було як зазвичай?

– Чогось особливого не було, все як зазвичай. Була одна репетиція з оркестром, на якій був присутній Дан Балан, потім була репетиція з вокальними коучами. Опісля кілька репетицій на сцені.

Співачка Анастасія Балог

Анастасія Балог / Фото: instagram.com/babynaastya

– Стосовно пісні, яку будете виконувати на виступі: Ви її самі обрали, чи, можливо, Вам підказав тренер?

– Пісню мені запропонував Дан (Балан – ред.). Вона повністю під мій тембр й ідеально мені "лягла". Це, напевно, найбільш влучне потрапляння пісні, яке в мене було, за все життя. Можу сказати, що пісня ідеально підібрана під мене. Вибором я задоволена.

– Чи відчуваєте Ви певну конкуренцію? Можливо, це проявляється в команді? Або ж навпаки, всі підтримують одне одного?

– Конкуренції як такої немає. Ми, можна сказати, друзі. Всі допомагають одне одному. Дуже класна в нас команда. Мені здається, що команда Дана Балана є найбільш дружньою.

Анастасія Балог під час телеефіру на телеканалі 1+1

Анастасія Балог під час телеефіру на телеканалі 1+1

– На телеканалі "1+1" показали вже кілька телеефірів за Вашою участю? Чи відчули Ви після них якісь зміни? Можливо, Вас почали більше впізнавати на вулиці?

– Хіба що зі мною почали більше фотографуватись на вулиці, брали автографи. Але загалом, все як було.

Більше про виступи Анастасії Балог на шоу "Голос країни" дивіться за посиланнями:

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0