Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Мукачівська поетеса презентувала власну збірку творів (ФОТО)

Мукачівська поетеса презентувала власну збірку творів (ФОТО)
У читальній залі Мукачівської міської книгозбірні відбувся творчий вечір мукачівської поетеси Валентини Попелюшки, під час якого авторка презентувала дебютну поетичну збірку "Миротворче". Прем’єру...

У читальній залі Мукачівської міської книгозбірні відбувся творчий вечір мукачівської поетеси Валентини Попелюшки, під час якого авторка презентувала дебютну поетичну збірку "Миротворче".

ВІДЕО ДНЯ

Прем’єру книги авторка приурочила річниці Революції Гідності. З перших днів Євромайдану поетка разом зі своїм чоловіком Степаном були активними учасниками акції протесту, виступала на Майдані, читала власні поезії, які й стали основою поетичної збірки, повідомили у Мукачівській міській бібліотеці ім. Олександра Духновича.

Щира, відверта сповідь авторки перед присутніми у залі шанувальниками її творчості зворушувала до сліз:

Реклама

Так герої ідуть. Так герої у вічність ідуть.

Так по хвилі живій, ніби човен, пливе домовина.

Реклама

Повноводна ріка проводжає у праведну путь

У нерівнім бою за свободу полеглого сина.

Вірші поетеса доповнювала враженнями від пережитого, мріями про перемогу добра над злом.

Реклама

Валентина Попелюшка розповідала про власну життєву долю, про кохання, яке змінило все її життя, про дітей і онучку, рясно пересипаючи розповідь віршами-присвятами рідним та піснями на власні слова і музику композитора Михайла Герца.

А далі теплі та щирі слова привітань і побажань звучали від поетеси Тетяни Рибар, голови літературного об’єднання „Рідне слово” Михайла Шушкевича, поетеси і співачки Марії Іваниці, голови міського осередку „Союзу українок” Людмили Оленушинець, заступника директора Мукачівського еколого-натуралістичного центру Магдалини Резнікової, поетеси Валентини Кушнір, композитора Михайла Герца, юних прихильників її творчості Едуарда Шепи, який виконав у подарунок поетесі пісню В. Лазаровича "I love you" та Катерини Горват, яка прочитала нову поезію авторки "Перше кохання".

Та напевне найбільш приємним і хвилюючим для поетеси був виступ її головного шанувальника – коханого чоловіка Степана, без якого, за її словами, „не було б ні більшості віршів, ні збірки, ні цього свята”. Він розповів про їхню зворушливу історію знайомства, вінчання у супроводі хору „Відгомін”, сімейні будні, про ідею видання книги дружини „Миротворче”, про її літературний псевдонім.

Завершилася зустріч благословенням та молитвою за мир і злагоду в Україні священика Мукачівської православної церкви Київського патріархату о. Сергія Потюка, а духовний гімн України "Боже великий, єдиний" зал виконував стоячи.

Мукачівська поетеса презентувала власну збірку творів (ФОТО) – 01
Мукачівська поетеса презентувала власну збірку творів (ФОТО) – 02
Мукачівська поетеса презентувала власну збірку творів (ФОТО) – 03
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно