Провідна актриса Мукачівського драмтеатру здобула гран-прі премії імені Духновича

Культура  25 червня 2020 року, 15:33 1296 ВІДЕО

Четвертий рік поспіль нагороджують митців Мукачева міською премією імені Олександра Духновича, загальний фонд якої становить 240 тисяч гривень. "Цьогоріч вперше вирішили впровадити й гран-прі", – повідомляє Мукачівська міська рада.

За результатами голосування комісії, гран-прі отримала народна артистка України, провідна актриса Мукачівського драматичного театру Лідія Пирогова за роль бабусі Евхенії у виставі "Дерева помирають стоячи" за п’єсою Алехандро Касона (номінація "Театральне мистецтво").

55 років народна артистка Україна Лідія Пирогова присвятила сцені і театральному мистецтву, зіграла у близько 300 виставах. У квітні цього року Лідії Володимирівній виповнилося 80 років. Вона приклад сильної, вольової жінки, надзвичайної красивої і талановитої актриси.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Іван 25.06.2020, 23:39
А Сікору за що нагородили, мало накрався свого часу з бюджетного корита, найшли кого приподносити, але злодіі зараз в почоті, такі часи.
Світлана 25.06.2020, 17:32
Щирі вітання Лідії Володимирівні! Ще школяркою вперше побачила на сцені. Талановита, надзвичайно чарівна вродлива актриса