Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Культура
 • Кращих виконавців естрадної пісні назвали на "Різдвяній зіроньці - 2014" (ФОТО)

Кращих виконавців естрадної пісні назвали на "Різдвяній зіроньці - 2014" (ФОТО)

Кращих виконавців естрадної пісні назвали на "Різдвяній зіроньці - 2014" (ФОТО)
Протягом 10 та 11 січня в Мукачеві проходив сімнадцятий Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька». Учасники вокального конкурсу змагались між собою у різних...

Протягом 10 та 11 січня в Мукачеві проходив сімнадцятий Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька». Учасники вокального конкурсу змагались між собою у різних вікових категоріях: молодша А,Б; середня; старша; ансамблі та дуети. Щороку на конкурс з’їжджаються учасники з усіх куточків Закарпаття й України. Варто відзначити, що з кожним роком географія учасників конкурсу тільки зростає.

Серед розмаїття дитячих талантів, журі конкурсу, на чолі із заслуженим артистом України Олександром Садварі, все ж таки визначили найяскравіших виконавців естрадної пісні.

Першу премію у своїх категоріях отримали: Дарія Малиновська (молодша категорія А), Мадяр Мирослав (молодша категоря В), Марина Завіруха (середня вікова категорія), Грета Цапурян (старша вікова категорія),серед ансамблів та дуетів, першу премію завоювали народний вокальний ансамбль «Донеччани» (молодша категорія) та «Перевесло» (середня категорія).

Цьогоріч, журі визначили Гран-прі конкурсу, воно дісталося дуету з Луганська - «Світлограй». Також особливий призом журі відзначили Марину Лавришин, і подарували їй авторську пісню «під ключ».

Журі та організатори феєричного дійства зазначають, що з року в рік рівень підготовки учасників росте і вони з нетерпінням чекають, що наступного року «Різдвяна зіронька» засяє ще яскравіше.

Мирослава Вербищук

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно