"Без обмежень" випустили кліп, присвячений українським воїнам і учасникам протестів у Білорусі

Культура  19 серпня 2020 року, 13:31 17727 ВІДЕО

"Без обмежень" випустили кліп на пісню "Героям" спільно з Олегом Собчуком ("СКАЙ") Іваном Леньо, Сергієм Солов‘єм ("KOZAK SYSTEM") та Артуром Данієляном. Цей трек – підтримка для українських воїнів, а також для всіх людей, що протестують зараз у Білорусі. Для всіх незламних і сильних духом.

Ця пісня стане другою композицією, що увійде до нового альбому гурту "Без обмежень". Пісня "Героям" була написана закарпатцем Сергієм Танчинцем близько пів року тому для наших, українських воїнів, проте зовсім нещодавно розпочались відомі всім події в сусідній державі – Білорусі. Більшість людей, які вийшли на вулиці в Мінську та інших містах Білорусі, підтримують ті ж принципи, що і українці в часи Революції Гідності.

Читайте також:  Гурт "Без обмежень" презентував кліп на пісню "Мільярди"

Саме тому "Без обмежень" прийняли рішення зробити пісню двома мовами: українською та білоруською. Художній переклад білоруською мовою зробив Лявон Вольскі.

Кліп знімався на даху найвищої в Україні житлової будівлі. У самому серці Києва, на 48-ому поверсі, команда старалась зробити все, щоб посил дійшов до абсолютно кожного, хто перегляне відеороботу. Режисером цього особливого кліпу став Артем Григорян.

У кліпі знялись і знані українці, серед яких Сергій Притула, Олег Сенцов, Ахтем Сеїтаблаєв, Василь Вірастюк та інші.

Гурт Без обмежень презентував кліп Героям

"Ніщо не зупинить ідею, час якої настав...", – йдеться в пісні. Пропонуємо переглянути нову відеороботу гурту "Без обмежень".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Молодці 19.08.2020, 14:11
Жыве Белорусь!!
Вася 19.08.2020, 13:34
Сильно! Молодці!