У Мукачева з’явилася власна локальна хустка

Культура  3 жовтня 2020 року, 15:29 3086 ФОТО, ВІДЕО

1 жовтня у Мукачеві відбулася презентація нової локальної хустки від шоу-руму «Sh.Palta». Слідом за Ужгородом та Хустом, свій унікальний аксесуар отримало Мукачево.

На новій дизайнерській хустці зображено міську ратушу та пам’ятник покровителю міста – святому Мартину. Традиційно, розробкою дизайну займалася власниця шоу-руму «Sh.Palta» Альона Загоруйко та художниця Юлія Буря.

За словами Альони, ідея створити хустку «Мукачево» в неї виникла вже давно, однак останнім поштовхом для її реалізації стали люди, яким нетерпілося отримати аксесуар із унікальним принтом свого міста.

Loading...

Читайте також:  Манікюр 2020: ідеї та фото осіннього манікюру

«Для мене Мукачево – чи не найтуристичніше місто Закарпаття. Хоча я родом із Ракошина, це моє рідне місто. Тут я закінчила університет і провела свої студентські роки. Щоразу, коли ми презентували нову хустку, чи то «Ужгород», чи то «Хуст» мені приходило багато повідомлень із запитаннями: «Коли вже Мукачево!?». Ця хустка не з’явилися без людей, які мене оточують. Саме вони рухають мене вперед», – розповідає Альна Загоруйко, власниця шоу-руму.

Хустка представлена у чотирьох кольорах, які вдало підійдуть до осіннього гардеробу.

У Мукачева з’явилася власна локальна хустка

У Мукачева з’явилася власна локальна хустка

Власна локальна хустка з’явилася у Мукачева

Власна локальна хустка з’явилася у Мукачева

Окрім презентації, на заході відбувся майстер-клас із носіння хустки від Тетяни Мишкулинець, представниці австрійської вищої школи етикету та показ пальт від шоу-руму «Sh.Palta» з нової осінньо-зимової колекції 2020-2021.

Фото: Дана Дешко. Відео: Станіслав Бобуський.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0