У Мукачівській міській бібліотеці презентують дві книжки

Культура  21 жовтня 2020 року, 10:22 709

До сторіччя відомого поета і громадського діяча Андрія Гойди в ужгородському видавництві «Ліра» навесні побачило світ видання «Андрій Гойда: постскриптум», яке містить не тільки його кращі поезії, але й вперше зібрані спомини про літератора та архівні матеріали.

А восени у видавництві «Карпати» вийшли друком вибрані твори іншого уродженця Мукачівщини Семена Панька, якому взимку виповнилося сто років з дня народження. Вперше до рук читача приходить біографічна проза письменника та перекладача, що містить унікальні свідчення про чехословацьку, угорську та радянську добу.

Читайте також:  У Мукачеві відкрили "Бібліотеку дитячих мрій"

Обидві книжки є вагомим вкладом у вивчення літературного процесу на Закарпатті і вже відзначені нагородами цьогорічного конкурсу «Книга-ФЕСТ». Цікаво, що життя обох літераторів було безпосередньо пов’язано з Мукачевом.

Тож 22 жовтня о 16.00 в Мукачівській міській центральній бібліотеці імені О.Духновича відбудеться презентація цих унікальних видань за участі упорядників – науковця Сергія Панька, сина письменника, та літератора і журналіста Олександра Гавроша.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0