Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Замок "Паланок" увійде у міжнародний туристичний маршрут

Замок "Паланок" увійде у міжнародний туристичний маршрут
На Закарпатті за підтримки Європейського Союзу розпочато реалізацію одного з найкрупніших проектів в туристичній інфраструктурі краю. Вже за два роки з’явиться новий транскордонний туристичний...

На Закарпатті за підтримки Європейського Союзу розпочато реалізацію одного з найкрупніших проектів в туристичній інфраструктурі краю.

ВІДЕО ДНЯ

Вже за два роки з’явиться новий транскордонний туристичний маршрут «Місцями слави Ракоці», що охоплюватиме експозиції в замку Паланок м. Мукачеве (Закарпаття, Україна), Східно-Словацького музею в м. Кошице (Словаччина), музею Ракоці у м. Шарошпоток (Угорщина). Загальна протяжність маршруту близько 400 км.

За словами координатора проекту, Євгенія Лукші, загальною метою проекту є підвищення привабливості транскордонного туризму в Карпатському регіоні. Проектом передбачено на базі однієї з найбільших замкових споруд Центрально – Східної Європи, замку Паланок створення спільного туристичного продукту «Місцями слави Ракоці». Спільна історико-культурна спадщина регіону дозволить створити унікальний проект, де кожен бажаючий матиме змогу дізнатись про яскраве минуле історії регіону. На сьогодні замки родини Ракоці добре збережені, через це, мають перспективу стати місцями паломництва туристів як регіонального так і загальноєвропейського рівня.

Реклама

Довідка про проект HUSKROUA 1001/049 «Місцями слави Ракоці»

Загальний бюджет проекту становить 489888 євро. Проект на 90% фінансується Європейським Союзом, програма ЕІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна".

Реклама

Турінформ Закарпаття

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно