Гурт "Без Обмежень" презентував нову роботу під назвою "Поклянись. Поцілуй. Обійми"

Культура  15 січня 2021 року, 11:58 4617 ВІДЕО

Гурт «Без Обмежень» презентував у мережі свою нову роботу під назвою «Поклянись. Поцілуй. Обійми», яка стала символічним подарунком музикантів своїм прихильниками на честь двадцять другої річниці діяльності команди.

Режисером кліпу виступив Влад Разіховський, а операторську роботу виконав Анушик Ахтарнія.

Читайте також:  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував кліп на пісню "Моя земля"

«У кліпі «Поклянись. Поцілуй. Обійми» немає місця грі. Тільки щирі, справжні почуття. Тут є історія, що відбувається між двома закоханими людьми, яку проживає абсолютно кожна пара. Це неймовірно гарна і естетична відеоробота! І дуже прониклива пісня», – кажуть музиканти «Без Обмежень».

Головну ідею нового відео у кадрі втілила сімейна пара танцівників – Яна Цибульська та Дмитро Жук. Звісно ж, задум показати танець у кліпі виник у лідера гурту Сергія Танчинця під час його участі у шоу «Танці з зірками», де його партнеркою і була Яна. Концепція ролика «Поклянись. Поцілуй. Обійми» полягає у тому, що танцівники за допомогою мови тіла переповідають різні емоційні стани подружжя, зокрема кохання, радість, турботу, розчарування, ненависть, тощо. Словом, повний спектр емоцій, який теоретично може пережити пара у шлюбі.

Джерело: Нотатки
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0