Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Чотири замки Закарпаття отримали власника

Чотири замки Закарпаття отримали власника

Чотири закарпатські замки — в Середньому, Виноградові, Королеві та Квасові — перейшли на баланс Закарпатської обласної ради. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета.

ВІДЕО ДНЯ

З його слів, у лютому цього року була створена відповідна робоча група, яка взялася за вивчення правового статусу і фактичного стану пам’яток культурної спадщини, якими є Середнянський, Виноградівський, Королівський та Квасівський замки.

Читайте також:
На 1+1 показали сюжет про чинадіївський замок Сент-Міклош та його володаря Йосипа Бартоша
Реклама

"Ми підготувати відповідні проекти рішень, узгодили їх з головами відповідних громад, — зазначив Шекета, — розглянули на комісіях обласної ради і 25 лютого проголосували на пленарному засіданні ради, прийнявши ці об’єкти у власність. Після цього рішення Комунальною установою "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради було здійснено ряд заходів. І от є результат. Чотири закарпатські замки в Середньому, Виноградові, Королеві та Квасові, які є пам’ятками національного значення мають власника – Закарпатську обласну раду".

"Андрій Шекета пояснив, що це рішення дасть можливість фінансувати чи співфінансувати реставраційні чи консерваційні роботи на цих замках, аби вберегти їх від руйнації", – повідомляє "Суспільне Закарпаття".

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно