В Ужгороді покажуть моновиставу "Про що мовчать чоловіки"

Культура  21 квітня 2021 року, 15:26 2209

Багато століть жінки запитують себе: про що насправді думають чоловіки? Відповідь знайдена! Але ви дуже здивуєтеся неоднозначності їх думок. А про що чоловіки мовчать – це взагалі окрема розмова!

"Про що мовчать чоловіки" – це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на питання, що турбує жінок (іноді і чоловіків) найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався до істини, що його п’єса не тільки протрималася рекордний час на сценах Бродвею і Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила на сторінки Книги театральних рекордів.

В Ужгороді покажуть моновиставу Про що мовчать чоловіки

Читайте також:  Закарпатська вистава "Недотепа із Вертепа" підкорила київську публіку

Унікальна моновистава в жанрі стендап – захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у відносинах. Постановка, незважаючи на легкість і веселощі, переслідує важливу мету – примирення представників протилежної статі і можливість зробити їх життя хоч трохи веселіше і гармонійніше.

Усіх, хто хоче дізнатися, про що ж мовчать чоловіки, запрошують 26 травня на моновиставу у драмтеатр в Ужгороді. У головній ролі – Дмитро Танкович. Початок – о 18 годині.

Нагадаємо, закарпатець отримав звання «Заслуженого артиста України».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0