Мукачівський гурт BLAT випустив сольний альбом

Культура  3 червня 2021 року, 15:16 1400

Фосо від BLAT – це мандрівка сміливої можливості, яка втілена спектром настроїв у цілісний музичний продукт. Начинений тутешнім говором, із використанням русизмів, притаманних Мукачеву, в якому й відбувалася робота над альбомом.

Саме тут і утворилися ті атмосферні маршрути пісень, які дають можливість слухачеві телепортуватися від спокою квітучих весняних алей – до палаючих болем і пристрастю багатоповерхівок. Від мовчазної сльоти та міської журби – до відвертого вечоріння на пляжах з океанськими горизонтами. Втім, існує дещо інший бік релізу, де вже простежуються авантюризм, легковажність, ба навіть небезпечний азарт.

Читайте також:  "Сусіди ся хрестили": закарпатка влаштувала справжній шабаш на музичній премії YUNA 2021

Автори, виконавці, продюсери експериментального продукту, покликаного популяризувати локальний колорит, – Анатолій Рябінін і Владислав Піров. Мультиформатний проєкт вміщує у собі жанри indiepop, synthpop, chill, house.

Музика гурту БЛАТ побудована на легких мотивах, що вводить слухача в стан духовного блаженства і гармонії. Учасники гурту Владислав Піров та Анатолій Рябінін з Мукачева. Обидвоє працюють на студії у місцевому Палаці Культури, яка була створена за проектом Владислава Пірова, який має 20 років досвіду роботи на студіях в Маямі та Німеччині.

"Кожна композиція має свою історіособливіи побудовані на реальних подіях. Пишучи в студії матеріал, поставили ціль, щоб музика у нас викликала особливі емоції. Саме тому, альбом має назву "Фосо". Це те слово, яке народжується після кожної прослуханої пісні", – зазначив Владислав Піров.

Альбом є на всіх стрімінгових платформах. Нещодавно Блат разом із "Громацьким телебачнням" відзнянись в програмі "Чьоткий Кач". А наприкінці минулого року БЛАТ спільно з Уйко Шоні випустили кліп на трек "Май грусна".

Читайте також:  Відомого співака та телеведучого помітили на Закарпатті

Назва гурту − Блат [бл`ат], жарґоннне − знайомства та зв’язки, що використовують в особистих корисливих цілях. Учасники гурту розповідають, що це не про гроші чи владу. Тут йдеться про сам шлях до цілей, який часто є легшим та успішнішим, тому що знаєш, до кого звернутися за неформальним покровительством, "по блату".

Владислав Піров та Анатолій Рябінін з Мукачева самостійно пишуть тексти, музику, виконують та аранжують треки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0