В Україні до кінця року зміниться курс долара: що кажуть аналітики

Економіка  9 липня 2021 року, 20:34 1359

Курс долара в Україні зміниться до кінця року. Прогнози до кінця року називають цифру в 28 грн/дол. і навіть вище. Що буде з курсом долара в Україні до кінця року, а також в літні місяці - читайте нижче. За словами Романа Бабицького, голови Ради з питань міжнародних інвестицій та економічного розвитку України, гривні влітку нічого не загрожує, але ситуація може змінитися.

Читайте також:  "Курс долара знайшов свою тимчасову рівновагу": прогноз аналітика на наступний тиждень

"На середину року прогнозують курс долара по 27,3-27,5 грн", - говорить експерт і додає, що очікування про тенденцію до зміцнення валюти себе не виправдали, і тепер всі дають куди більш обережні передбачення. Аналітик каже, що прогноз до кінця 2021 року більш оптимістичний в МФВ - 27,98 грн і менш оптимістичний в НБУ - 28,12 грн.

"На це вплинуть як зростання цін на газ і нафту, так і виплата боргів. Та й в цілому державний дефіцит в 200 млрд грн не особливо сприяє зміцненню валюти", - додав він.

Гривні влітку нічого не загрожує

"Ніяких загроз стабільності гривні в найближчі два місяці я не бачу. Навпаки, вже в найближчий тиждень-півтора з високою ймовірністю тенденції до зміцнення нацвалюти знову стануть актуальними", - розповів Сергій Кирилюк, директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку".

Аналітики вважають, що нацвалюта в пікові моменти може досягати позначки 26,5 грн/дол. "Більш глибоке зміцнення, на мій погляд, малоймовірно", - додав Кирилюк.

Нагадаємо, що в Україні несподівано почав змінюватися курс долара.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0