Субсидії уріжуть, в різних областях розмір знижки відрізнятиметься, – міністерка

Економіка  4 серпня 2021 року, 12:37 996

В Україні розмір субсидії в кожному регіоні зможуть рахувати за різними нормативами. Там, де через поширення коронавірусу діятиме "червона зона", норматив споживання комунальних послуг залишать збільшеним на 50%. В інших регіонах – скоротять на 50%.

Про це йдеться в заяві міністерки соціальної політики Марини Лазебної, що опублікована на офіційній сторінці міністерства у Facebook. Варто також зазначити, що зараз усі регіони України перебувають у "зеленій зоні". А це означає, що субсидії, якщо так триватиме до 1 жовтня, уріжуть усім.

Читайте також:  Українцям із субсидіями перерахують нормативи. Через це доведеться більше платити за комуналку

"Ми добре розуміємо, що епідемія коронавірусу не завершилась, по всьому світу спостерігаються нові спалахи. І у випадку чергової хвилі мешканці регіонів, які опиняться у "червоній зоні", автоматично отримають підтримку від держави у вигляді збільшення соціальних нормативів", – сказала Лазебна.

Уточнимо, субсидії нараховують на соціальні нормативи споживання. І якщо їх скоротять на 50%, то і розмір допомоги знизиться на ті ж 50%. Для різних сімей таке скорочення може скласти від 700 до кількох тисяч гривень.

Відзначимо, деякі експерти вважають: перш ніж повертати старі нормативи, потрібно домогтися скорочення рівня бідності до того рівня, який був в Україні перед пандемією. Наприклад, таку думку озвучив колишній міністр соцполітики Андрій Рева.

Раніше повідомлялось, що в Україні можуть ввести незвичний податок.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0