Тариф "Твій газ Рівномірний платіж" набирає популярності серед клієнтів ТОВ "Закарпатгаз Збут"

Економіка  4 серпня 2021 року, 14:30 1002

Станом на 4 серпня тариф «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ») обрав 3861 споживач природного газу.

«Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» – це один з продуктів нашої компанії, який допомагає знизити надмірне навантаження на сімейний бюджет під час опалювального сезону. Найбільше тариф користується популярністю на Ужгородщині, Мукачівщині та Хустщині – від споживачів з цих районів ми маємо найбільше заяв на приєднання. До речі, 99% клієнтів, що обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж, окрім газової плити, мають опалювальні прилади», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Loading...

Читайте також:  ТОВ "Закарпатгаз Збут" шукає менеджерів в Ужгороді, Виноградові та Тячеві

Побутові споживачі, які обрали цю комерційну пропозицію, сплачуватимуть однакові суми щомісяця, незалежно від обсягів споживання газу.

Розмір щомісячного платежу вираховується так: річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну (при підключенні у серпні вона становить 7,99 грн) і ділиться на рівні частини. Споживач щомісяця сплачує однакову суму, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу (30.04.2022 року).

Приєднатися до тарифу можна з 1 травня до 31 серпня поточного року.

Для переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання. Це можна зробити у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua та у відділеннях ТОВ «Закарпатгаз Збут» за адресами.

Також можна заповнити форму зворотного зв’язку на сайті«ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за посиланням. Наш менеджер зателефонує і розповість, як швидко та зручно перейти на вигідний тариф.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0