Як оформити субсидію та що для цього потрібно зробити

Економіка  13 вересня 2021 року, 16:33 623

Департамент соціальної політики Ужгородської міської ради нагадує, що житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць із травня по вересень 2021 р., нараховується, починаючи з травня 2021 року.

Тобто, якщо необхідні документи подати до кінця вересня, субсидія буде нарахована з травня 2021 року.

Loading...

Читайте також:  Щоб отримати субсидію, треба погасити борги за газ 

Щодо оформлення субсидії можна:

  • звернутися безпосередньо до департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради;
  • заповнені бланки надіслати поштою на адресу: Ужгород, площа Шандора Петефі, 24 ;
  • через електронний сервіс на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики, щоб подати їх у паперовому вигляді або надіслати поштою.

Департамент соцполітики міськради додатково повідомляє, що призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проведено без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб: внутрішньо переміщеним особам, орендарям та індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію;
  •  була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Звернутися до департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради також потрібно тим отримувачам житлової субсидії, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих осіб, зміни соціального та майнового стану.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0