Жителі трьох областей можуть залишитись без пільгового струму із 1 жовтня

Економіка  14 вересня 2021 року, 09:43 1317

У новій моделі фінансового ПСО, яка розпочинає діяти вже з 1 жовтня 2021 року, не передбачена закупівля електроенергії для потреб побутових споживачів, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях на території Бурштинського енергоострова. Про це розповіла директор ТОВ "Закарпаттяенергозбут" Наталія Німець на Форумі "Спекотна осінь", проведеному Energy Club.

"Від імені ТОВ "Закарпаттяенергозбут" і всіх постачальників універсальних послуг, які знаходяться в зоні Бурштинського енергоострову, можна сказати, що новим ПСО взагалі не передбачена закупівля електроенергії для потреб побутових споживачів. Всі інші постачальники, які знаходяться на об’єднаній енергетичній системі, положеннями про ПСО покладено зобов’язання закупівлі бази на електронних аукціонах по ціні мінімального споживання минулого року. Про Бурштинській енергоострів не сказано нічого", – сказала Наталія Німець.

Loading...

Читайте також:  Тариф на електроенергію перерахували: як зміняться суми в платіжках

Вона наголосила, що Бурштинський енергетичний острів може не забезпечити на 100% потребу споживання в регіоні.

"Якщо не буде забезпечений повністю весь потрібний обсяг постачальника універсальної послуги для постачання електроенергії населенню, то вони в свою чергу змушені будуть виходити на балансуючий ринок, де тарифи значно вищі. Це будуть збитки підприємства, що за собою тягне фінансовий ризик для підприємства", – зазначила директор "Закарпаттяенергозбуту".

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0