Легко і зручно: понад 60% клієнтів ТОВ "Закарпатгаз Збут" користуються онлайн-сервісами

Економіка  11 жовтня 2021 року, 18:15 526

Понад 169 000 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вирішують газові питання за допомогою онлайн-сервісів компанії.

Особистим кабінетом на сайті 104.ua користуються 105 707 клієнтів «Закарпатгаз Збуту», чат-бот 7104ua у Viber встановлений у 62 714 споживачів, а Telegram- бот 7104ua – у 1072 осіб.

Функція «Сплатити за газ» також доступна на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за посиланням https://zk.gaszbut.com.ua/

Читайте також:  «Закарпатгаз Збут» готовий до опалювального сезону

 «Ми піклуємося про те, щоб всі наші клієнти могли легко та не виходячи з дому вирішувати питання, пов’язані з газопостачанням. Перевірити стан рахунку, сплатити за газ на сайті чи за допомогою мобільних додатків – це зручно, а головне – безпечно. Використання цих платформ дозволяє не лише уникати масових скупчень в період карантину, а й економити час та кошти. Адже при оплаті через онлайн-сервіси застосовується найменша банківська комісія», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Усі онлайн-сервіси «Закарпатгаз Збуту» доступні за посиланнями:

Нагадаємо, згідно з Правилами постачання природного газу, сплачувати за спожите блакитне паливо треба щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» постачає природний газ близько 267 000 побутових споживачів і понад 3400 суб’єктів господарювання. За шість років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник блакитного палива.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0