Супермаркети Lidl відкриють в Україні? У компанії прокоментували інформацію

Економіка  19 жовтня 2021 року, 10:29 10234

Наприкінці минулого тижня у ЗМІ з’явилась інформація про те , що в Україні відкриється Lidl – найбільший продуктовий рітейлер у Європі. Ця мережа супермаркетів добре відома закарпатським заробітчанам, адже мережа працює у багатьох країнах Європейського Союзу. Супермаркети Lidl відрізняються великими знижками, дешевою продукцією і водночас відсутністю якісних вітрин і дорогого обладнання. Бізнес-модель цієї мережі намагалися скопіювати засновники АТБ.

Попри новини про відкриття Lidl в Україні, які поширювали навіть міжнародні ЗМІ, у німецькій компанії Schwarz Group – власнику мережі популярних в Європі супермаркетів Lidl – заявили, що поки не готові назвати країни для потенційного розширення. Раніше у ЗМІ заявили, що мережа нібито вже готова зайти на український ринок.

Таку відповідь отримали журналісти "Бабеля" у відповідь на запит. У Schwarz Group зазначили, що не можуть назвати країни, розташування магазинів або дати їхнього відкриття. При цьому там додали, що потенційні можливості розширення постійно аналізують.

Читайте також:  Після конфлікту у супермаркеті мукачівцю розбили вікна і порізали колеса на авто

"Lidl постійно аналізує потенційні можливості розширення і аналізує умови місцевого ринку й потенціал клієнтів. Будь ласка, зрозумійте, що зараз ми не можемо коментувати потенційні цільові країни, місця розташування магазинів або дати відкриття", – сказано у відповіді компанії.

Lidl – найбільший продуктовий ритейлер в Європі. Мережа працює в таких країнах, як США, Швейцарія, Сербія, а також у багатьох країнах Європейського Союзу. Усього по світу розташовано 12 тисяч магазинів Lidl.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Вася 19.10.2021, 10:59
Було б супер. Головне, щоб працювали за тими ж принципами, що і в Європі
Оксана 19.10.2021, 10:39
У Lidl і так третина закарпатців затоварюється. Заробітчани завжди там скуповуються, коли додому їдуть. Бо вибір непоганий і ціни адекватні, акції хороші. На деякі товари навіть менші ціни, ніж в Україні. Ну або в Tesko ще скуповуються. Вважаю, що було б добре, якби ці мережі запрацювали і в нас. Хоча б в обласних центрах