Цукор знову подорожчає: названо нову ціну

Економіка  19 листопада 2021 року, 12:23 19691

Ціна 1 кілограма цукру в Україні цього року вже не впаде нижче 27-28 гривень. Є велика ймовірність, що продукт тільки дорожчатиме. Виробники підрахували, що витрати не дозволяють їм продавати цукор за нижчою ціною.

Такі прогнози озвучив директор "Старокостянтинівського цукрового заводу" (A’SPIK group) Володимир Шостак. Він упевнений, що дешевшати цукор не буде, навіть незважаючи на новий урожай цукрових буряків.

Читайте також:  Ціна олії 100 гривень: чи реальна така вартість вже незабаром

"Нижчої тої відпускної ціни, яка є сьогодні, не буде точно. Зупиниться вона на 31 грн/кг чи 35 грн/кг прогнозувати складно. Але те, що вона не буде нижчою 27-28 грн/кг говорять усі експерти і ми так вважаєм. Нинішні затрати не дозволяють реалізовувати по нижчій ціні цей товар", – сказав він.

У той же час начальник відділу агропромислого виробництва управління розвитку агропромислового комплексу і земельник відносин Хмельницької ОДА Андрій Лакуста висловив думку, що вартість цукру складе мінімум 30-31 грн за кілограм.

Раніше інтернет-видання "PMG.ua" розповідало, що ціна на цукор різко зміниться. Ще деякий час тому економісти прогнозували зміну вартості цукру в бік подешевшання. Мовляв, цьогоріч цукровий буряк вродився у достатній кількості. Втім, свої корективи у ціну внесло подорожчання газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0