Газ для населення продаватимуть за новими умовами (що змінилось)

Економіка  30 листопада 2021 року, 11:09 12640

Відтепер компанія "Нафтогаз" продаватиме газ для населення тільки тим компаніям, які входять у балансуючу групу. Відповідні зміни ухвалили на засіданні Кабінету міністрів України 29 листопада.

"Акціонерному товариству" Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", ТОВ "газопостачальна компанія" Нафтогаз Трейдинг" в період до 30 квітня включно здійснювати продаж природного газу для потреб побутових споживачів, за умови участі покупця в балансуючій групі, створеній відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів №1187 від 29 вересня 2021 року та Кодексу газотранспортної системи", – йдеться в постанові №1237.

Читайте також:  Ціна на газ у грудні (постачальники пропонують газ по 40 гривень)

Варто додати, що зараз практично весь сегмент газу для населення працює у складі згаданої групи. Метою її створення було гарантування необхідних обсягів газу для потреб населення протягом всього опалювального періоду та фіксація цін на блакитне паливо.

Газопостачальні компанії у складі балансуючої групи отримують газ за ціною 7,42 грн за м.куб. Вона є однаковою для всіх.

Нагадаємо, компанії вже оприлюднили ціни на газ для населення за грудень. Тарифи коливаються від 7,79 грн до 13,5 грн за м.куб. Найдешевше купити газ можна у компанії "Енерджі Трейд Груп", а найдорожче – у "Херсонобленерго".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0