Дітям дадуть по 10 тисяч доларів, але не всім: як працюватиме економічний паспорт

Економіка  2 грудня 2021 року, 11:10 4666

Діти, які матимуть економічний паспорт, зможуть у свої 18 років отримати від держави близько 10 тисяч доларів. Принаймні в цьому переконує Данило Гетьманнцев, який є головою Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Втім, за попередньою інформацією, ощасливлять не всіх дітей, а тільки народжених із 2019 року.

Стосовно року народження дітей – це пряма заява депутата. "Я не виключаю, що ми будемо надавати таку можливість дітям, які народжені з 2019 року", – дослівна заява парламентаря.

Читайте також:  Зеленський пообіцяв зарплату з 1 січня у 24 тисячі, але не всім: хто отримає

Данило Гетьманцев каже, що попередньо влада хоче створити спеціальні рахунки у Фонді майбутніх поколінь. Дані рахунки будуть поповнюватися кожного місяця. А вже після досягнення повноліття ці накопичення можна буде використати.

Також пролунала цифра приблизного накопичення – це близько 10 тисяч доларів. У гривневому еквівалентів на момент написання статті – це 272 296 (враховано офіційні котирування НБУ).

"В нас народжується близько 300 тисяч дітей на рік. Є певні відрахування від ренти. Я не виключаю, що відрахування будуть не тільки від ренти, а й від інших платежів. Наприклад, від приватизації, імпортного ПДВ. Поки що ми говоримо тільки про ренту. Рента розподіляється між тими дітьми, які народилися і мають економічний паспорт українця. Якщо ця сума є меншою за встановлену законопроєктом, то різниця дотується за рахунок держави. Ми розраховуємо на те, що по досягненню повноліття дитина повинна мати близько 10 тисяч доларів в еквіваленті. Безперечно, в гривні з урахуванням інфляції", – пояснив нардеп.

Варто додати, що про економічний паспорт українця говорив під час свого щорічного звернення до народу президент Зеленський. Він переконує, що вже незабаром внесе на розгляд парламенту відповідний законопроєкт. Накопичені до повноліття гроші можна буде використати на здобуття освіти (виключно в Україні) або на придбання нерухомості (так само в межах країни).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Feri 02.12.2021, 11:25
Ну, помаде заживать!!! Ура, народжуйте їх іще , станете мільйонерами!!!