На Закарпатті вчителям боргували зарплату. В ОДА запевняють, що проблему вирішили

Економіка  16 грудня 2021 року, 10:50 773

Учора розпорядженням КМУ від 15 грудня 2021 р. № 1662-р здійснено розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та перерозподіл деяких видатків державного бюджету.

Як повідомили у пресслужбі Закарпатської ОДА, гроші спрямували в Хустську (15,9 млн грн), Виноградівську (7,8 млн грн), Пилипецьку (2,15 млн грн) та Драгівську (1,38 млн грн) територіальні громади.

Тепер, за словами нового очільника області Віктора Микити, у громади направили кошти на виплату заборгованості із заробітної плати освітянам.

Читайте також:  10 кращих вчителів Мукачівської ТГ отримали премії

"Останні роки в регіоні актуальною залишалася тема створення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях шкіл. Більшість з них збудована за радянських часів, особливо у гірській та сільській місцевостях, де не передбачено внутрішні вбиральні", – зауважив Віктор Микита. За його словами, для розв’язання цього питання в Закарпаття спрямували 74,5 млн грн.

Також область отримала 18 млн грн освітньої субвенції на придбання у 2022 році шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

"Сьогодні в Закарпатті вже 251 шкільний автобус забезпечує безоплатне підвезення жителів області до навчальних закладів. Наступного року ми збільшимо цю цифру", – додав голова облдержадміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0