Ціна на газ для населення у 2022 році: якою вона буде

Економіка  24 грудня 2021 року, 09:10 3168

Вартість газу у 2022 році може змінитись. В цьому впевнений керівник НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко. Але уточнив, що ціна може бути скорегованою вже після закінчення поточного опалювального сезону, тобто, із травня.

Найперше він нагадав, що навіть зараз тариф на газ для населення є різним. Хоч "Нафтогаз" і продає газопостачальним компанія блакитне паливо для потреб населення по 7,42 грн за кубометр, ці самі компанії перепродують газ за різними цінами.

Читайте також:  Голова "Нафтогазу" зробив тривожну заяву стосовно ціни на газ для населення

"Ми це моніторимо, показуємо навіть в уряді, депутатам, регулятору. Але у нас немає повноважень із цим щось робити. Крім того, у нас ринок. Ми продали за оптовою ціною всім однаково, а далі вони продають, як хочуть", – зазначив Вітренко.

Ціни суттєво різняться в залежності від регіону: десь його продають населенню по 7,18 гривень за кубометр, а десь – по 13,50 грн (як у Херсоні).

Юрій Вітренко не зумів назвати точну вартість газу з 1 травня 2022 року посилаючись на те, що "кожен ставить свою ціну". Навіть, якщо вартість газу для постачальників є однаковою для всіх.

Раніше видання повідомляло, що газ для підприємців може коштувати вже із 1 січня в межах 70 гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0