Газ + електроенергія: бізнес обирає пакетну послугу від ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Економіка  8 лютого 2022 року, 18:03 1031

Станом на 1 лютого ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», постачає електроенергію 188 юридичним особам. З них – 108 бюджетних установ та 80 підприємств.

Більша частина підприємств використовують пакетну послугу «Газ + Електроенергія».

«ТОВ «Закарпатгаз Збут» нарощує обсяги постачання електроенергії юридичним особам. Окрім «бюджетників», нашими клієнтами є підприємства, що працюють у сферах обслуговування, транспорту, торгівлі, будівництва, сільського господарства. Наразі 58% бізнес-клієнтів компанії обрали для себе пакет «Газ + Електроенергія», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Комплексна послуга від ТОВ «Закарпатгаз Збут» економить бізнесу час та ресурси, адже клієнт взаємодіє з одним персональним менеджером, який консультує з питань постачання і газу, і електроенергії. Компанія пропонує юридичним особам різноманітні комерційні пропозиції на основі індивідуальних домовленостей та прозорих тарифів. 

Читайте також:  У 2021 році побутові клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» спожили майже 293 мільйони кубометрів газу

Серед переваг співпраці з ТОВ «Закарпатгаз Збут»:

  • сплата за послугу з постачання електроенергії та послугу з її розподілу одним рахунком;
  • відсутність плати за небаланси;
  • дозамовлення обсягів в періоді споживання;
  • гнучкий графік оплат;
  • консультативна підтримка персональним менеджером 24/7.

З комерційними пропозиціями ТОВ «Закарпатгаз Збут» юридичні особи можуть ознайомитися на сайті компанії: https://zkgaszbut.com.ua/business

Довідка: За 7 років діяльності ТОВ «Закарпатгаз Збут» зарекомендував себе як надійний постачальник енергоресурсів. У 2021 році компанія реалізувала юридичним особам близько 12,7 млн м³ газу та 1,2 млн кВт⋅год електричної енергії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0