Стало відомо, якими будуть зарплати бюджетників у період війни

Економіка  9 березня 2022 року, 12:27 195902

Кабінет міністрів України своєю постановою від 7 березня 2022 року врегулював питання заробітних плат для працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, в умовах воєнного стану.

Згідно з оприлюдненою на урядовому порталі інформацією, зарплати бюджетників на період воєнного стану в Україні будуть не меншими за 2/3 від посадового окладу.

Читайте також:  Яку зарплату платитимуть вчителям через вимушені канікули

У постанові Уряду зазначається, що надано право керівникам державних органів, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, до припинення чи скасування воєнного стану в Україні в межах фонду заробітної плати, передбаченого у кошторисі, самостійно визначати розмір оплати часу простою працівників, але не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові тарифного розряду (посадового окладу).

Зарплати бюджетників у період війни

Скріншот постанови Кабінету міністрів України / Урядовий портал

Постановою рекомендується керівникам органів місцевого самоврядування застосовувати положення постанови та здійснювати його виконання в межах фондів заробітної плати, передбачених у кошторисах відповідних органів, підприємств, установ та організацій.

Нагадаємо, українці, які втратили роботу через напад Росії на Україну, отримають по 6500 гривень допомоги. Стосується це жителів чіткого переліку адміністративно-територіальних одиниць, які опубліковані в Додатку до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204-р.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0