Робота в Ужгороді: історії переселенців, які вже працевлаштувалися

Економіка  18 березня 2022 року, 14:50 6045 ВІДЕО

64 людини, які приїхали з інших областей на Закарпаття, звернулися у пошуках роботи до обласного центру зайнятості станом на 17 березня. Про це Суспільному повідомив директор центру Юрій Фущич.

За його словами, двох людей вже працевлаштували. Водночас підприємці Ужгорода також викладають оголошення вільних вакансій та працевлаштовують вимушених переселенців.

Декораторкою тістечок працює вимушена переселенка з Вишгорода Київської області Євгенія Зінчук. Вона влаштувалася на роботу в Ужгороді більше двох тижнів тому. Раніше Євгенія працювала логісткою.

"Дивилася по оголошеннях, по закладах. Адже розумію, що логістика зараз стала, особлива та, де я працювала — міжнародна: ні експорту, ні імпорту зараз нема. І я почала шукати, що вмію та можу. А це я люблю — вдома часто торти пекла, навіть бувало на замовлення пекла.", – зазначила Євгенія.

На роботу в свою кондитерську ужгородський підприємець Валентин Штефаньо взяв двох вимушених переселенок.

"Одна з Києва, а друга з Сум. Є наразі ще декілька вакансій, ми виставили їх на Work.ua. Співбесіди проходять, спілкуємося. Щоб люди не сиділи вдома без діла, а це також наганяє депресію", — розповів власник кондитерської.

Перукаркою 6 років в Києві працювала Еммануелла Халев. В Ужгород вона приїхала 2 березня та одразу почала шукати роботу. І вже працює в салоні краси.

Докладніше про історії переселенців,які не сидять без діла в області, дивіться у сюжеті "Суспільне Закарпаття".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0