Мережа торговельних центрів МЕТRО оприлюднила звернення

Економіка  15 квітня 2022 року, 14:06 608

Мережа торговельних центрів МЕТRО запрошує до співпраці за спрощеною процедурою. Компанія оприлюднила звернення до всіх виробництв і постачальників товарів, які хочуть реалізовувати свою продукцію в мережі ТЦ METRO.

Йдеться про виробництва та постачальників великих і малих, локальних і регіональних товарів. В першу чергу потрібні такі товари: масло, маргарин, дріжджі, згущене молоко, вся дитяча молочна продукція до 3-х років, заморожена соціальна риба: хек, скумбрія, охолоджена скумбрія, оселедець, кілька, рибні пресерви, солона, копчена риба, заморожені овочі та фрукти/ягоди, свіжий хліб, торти, печиво, вафлі, чай, борошно, тісто, соняшникова олія, макаронні вироби, цукор, крупи, сіль, консерви м’ясні та рибні, соки, кава та чай.

Читайте також:  Мережа супермаркетів Сільпо звернулась до покупців

Наразі ТЦ METRO працюють на всій території України, за винятком Маріуполя, Харкова, Чернігова та Миколаєва. В компанії додали, що графік працюючих торговельних центрів оновлюється на їхньому офіційному сайті щоденно.

Графік роботи ТЦ METRO

Графік роботи ТЦ METRO

Водночас зазначимо, що німецький ритейлер METRO не планує припиняти роботу в Росії. Тому в компанії METRO Україна нагадали, що вони неодноразово заявляли про свою категоричну незгоду з рішенням материнської компанії, МЕТРО AG, яка вирішила не закривати свій бізнес в Росії після нападу на Україну. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0