Ціна на бензин та дизельне паливо зросла: опубліковано нові граничні ціни

Економіка  22 квітня 2022 року, 10:03 22405

Вартість пального в Україні зміниться. Розрахункові роздрібні ціни Мінекономрозвитку на пальне на третю декаду квітня можуть скласти 29,55 грн/л на бензин і 33,66 грн/л – на дизельне пальне. Такі розрахунки зробили в Консалтинговій групі "А-95".

Таким чином, з урахуванням граничних торгових націнок максимальна ціна на "звичайний" бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна буде перевищувати 34,10 грн/л, на "звичайне" дизпальне – не вище за 38,66 грн/л.

Читайте також:  Експерт розповів, якою буде ціна на бензин та дизельне паливо

Порівняно з другою декадою квітня середня ціна на бензин зросте на 23 коп./л, на дизельне пальне — на 1,01 грн/л.

Раніше повідомлялось, що ВР ухвалила за основу і в цілому законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану". Одним із тимчасових податкових послаблень є скасування акцизу на пальне і зниження ставки ПДВ з 20% до 7%.

Одночасно з набуттям чинності цим законом Кабмін змінив формулу розрахунку максимально дозволеної ціни на пальне вроздріб. До неї внесено додаткові витрати, що виникли після переорієнтації постачань із білорусі й росії на країни Євросоюзу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ukraine fox 22.04.2022, 20:45
Коментар очікує модерацію