Здається в оренду комерційне приміщення у центрі Мукачева

Економіка  21 вересня 2022 року, 15:51 10140

Той, хто хоч раз намагався орендувати комерційну нерухомість, добре знає всі підводні камені цієї нелегкої справи. Нерідко буває, що опис в оголошенні не завжди сходитися з реаліями пропонованого приміщення.

Зараз же з’явилась пропозиція, яка є максимально прозорою та вигідною з точки зору інвестиції.

У самому центрі Мукачева, на одній із найжвавіших вулиць, здається в оренду приміщення. Воно абсолютно нове, зведене за найновітнішими технологіями. Та й ціна є вельми приємною.

Для чого може підійти приміщення: для магазину, офісу, банківської й іншої фінансової установи та багато іншого.

Далі розповімо більш детально:

  • де розташоване приміщення – вулиця Миру, 7/1;
  • чим вигідне це місце розташування – приміщення знаходиться на шляху із Центрального ринку ("Зеленого базару") до центральної автобусної зупинки. Відразу навпроти знаходиться візитівка Мукачева – Кафедральний костел Святого Мартина, який протягом року відвідують тисячі туристів. На даній вулиці величезний потік людей, які потенційно можуть стати Вашими клієнтами. І не забувайте про десятки тисяч туристів, які так само можуть завітати, приміром, у магазин, відвідуючи центральну частину Мукачева;
  • чому приміщення привертатиме увагу – фасад будівлі буде приваблювати потенційних клієнтів;

Фасад магазину у нічний час

Фасад будівлі у нічний час

  • зручність – приміщення має два під’їзні шляхи (з вулиці Духновича та з вулиці Миру). Тому підвіз товару ніколи не складе труднощів;
  • площа, яка здається в оренду – 126 м.кв;
  • яке тут опалення – найсучасніші спліт-системи кондиціонування та тепла підлога. Власники приміщення подбали про комфорт тих, хто буде реалізовувати тут свої бізнес-ідеї. Орендарям не доведеться придумувати, як опалювати будівлю, не потрібно буде сплачувати величезні рахунки за електричне опалення. Це гарантує комфорт та теплоту в зимовий період.

Важливим моментом є той факт, що в приміщенні високі стелі (3,5 м).

І це ще не все. Власники можуть зробити ремонт під потреби орендаря. У цьому варіанті клієнт отримає не просто ремонт, а реалізацію своїх базових задумів.

Уточнити додаткові деталі можна за тел.: 050-884-58-48 або 050-95-098-01.

Оренда магазину у Мукачеві

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0