Не тільки переселенцям: в Україні щомісяця платитимуть ще кільком категоріям громадян

Економіка  18 травня 2022 року, 09:47 17532

В Україні розширили програму виплат. Тепер кошти щомісячно отримуватимуть ще кілька категорій громадян, а не тільки ті українці, які маю статус внутрішньо переміщеної особи.

На сайті Урядового порталу повідомляється, що 17 травня Кабміном було схвалено постанову, яка врегульовує питання обліку внутрішньо переміщених осіб. Також було розширено програми виплат для українців, які не мають статус внутрішньо переміщеної особи.

Читайте також:  В Україні можуть запровадити універсальну соцдопомогу: хто її отримуватиме

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, уряд запустив низку програм із міжнародними гуманітарними організаціями щодо виплат по 2,2-2,5 тис. грн щомісячно для внутрішньо переміщених осіб з числа найбільш вразливих соціальних категорій. Тепер відповідна програма буде розширена.

Хто ще зможу отримати виплати:

  • люди з деокупованих територій,
  • громадяни з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій,
  • громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території.

"Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом з ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни", – підкреслив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Також він відзначив, що для отримання таких виплат українці можуть подати заявку на інформаційній платформі "єДопомога" (edopomoga.gov.ua), а з часом оформлювати заявку можна буде через Дію.

Раніше повідомлялось, що 2 мільйони українців отримають грошову допомогу готівкою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Мария 19.05.2022, 02:56
Коментар очікує модерацію
Dag 18.05.2022, 16:03
Коментар очікує модерацію
Elena 18.05.2022, 12:46
Слава героям Украины!!!! Слава ЗСУ!!!! Только какие-то принятия о помощи!!!! Опять останутся за бортом и ничего не получат кто в аккупации, у кого нет загран или id - паспорта ? Как вообще выживать? И на подконтрольну Украины не выедешь?А если и выехать то барыги такие цены неподьемные запрашивают? Вобщем какой-то ужас для людей везде!!!!