Хто може легко знайти роботу в Польщі: названо найпопулярніші професії

Економіка  24 червня 2022 року, 11:44 782

У Польщі без урахування робітничих професій попит мають працівники готельно-ресторанної сфери, фахівці у сфері логістики, водії, IT-спеціалісти та бухгалтери. У великих містах можна знайти кваліфіковану роботу, а у маленьких – багато вакансій на заводах.

Про це розповіла фахівець з профорієнтації Йоанна Ханлзяк-Бучко. "Також є великі шанси на отримання роботи у фінансовій сфері, наприклад, у бухгалтерів. Вроцлав має більше вакансій для роботи. У менших містечках або на околицях міст найчастіше розташовані великі заводи та фірми. У них знайдуть роботу люди, які можуть працювати фізично", – зазначає експертка.

Читайте також:  Польща оголосила гарну новину для українців

Багато залежить також від кваліфікації співробітників. І в той час як серед робочих вакансій більшість пропозицій для чоловіків, бухгалтером може влаштуватися навіть біженка.

"Варто пам’ятати про покращення та підвищення своїх компетенцій, що може збільшити ваші шанси на польському ринку праці. Знання польської чи англійської зробить вас конкурентоспроможним і дасть змогу знайти кращу роботу", – каже експертка.

Нагадаємо, для українців, які знаходяться в Польщі, озвучили попередження.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0