Питання вирішено остаточно: українцям з 1 липня анонсували важливі зміни

Економіка  24 червня 2022 року, 12:11 1096

Запланована індексація пенсій з 1 липня 2022 року відбудеться, попри всі труднощі. Відповідну заяву зробив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі загальнонаціонального марафону.

За його словами, продовження всіх виплат – це основний пріоритет міністерства. Він просить людей не турбуватись з цього приводу, зараз влада шукає різні можливості забезпечення фінансування всіх виплат з держбюджету.

Читайте також:  З 1 липня в Україні зросте пенсія: на скільки гривень вона стане більшою

"З 1 липня відбудеться індексація. Виплати пенсій буде продовжено. Це наш основний та ключовий пріоритет. Щодня ми робимо все необхідне для того, щоб першочергові виплати – це пенсійні та соціальні – було здійснено. Немає підстав вважати, що це не буде зроблено.

Я хочу, щоб усі не турбувалися з цього приводу. Ми зараз шукаємо всіх можливостей для того, щоб забезпечити необхідним обсягом коштів необхідні виплати з державного бюджету", – зазначив Сергій Марченко.

Раніше повідомлялось, що запланована на 2022 рік пенсійна реформа, скоріш за все, не відбудеться через війну. Впровадження змін в цю сферу доведеться відкласти на 2023 рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0