Підліткам почали виплачувати по 2200 гривень допомоги: хто отримає гроші

Економіка  28 червня 2022 року, 09:33 23161

Підлітки віком від 14 до 18 років мають змогу отримати грошову допомогу у ПриватБанку. Мова про перекази Western Union для ВПО від міжнародних організацій.

Про це повідомила пресслужба банку.

"ПриватБанк розпочинає виплати переказів Western Union з грошовою допомогою внутрішньо переміщеним особам від міжнародних організацій для українців, які через війну були змушені шукати прихистку у безпечних регіонах та яким на момент отримання допомоги виповнилося від 14 до 18 років", – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Українці отримають кілька тисяч гривень на продукти: як подати заявку

Щоб отримати допомогу (ООН World Food Programme, WFP), розмір якою складає 2 200 грн, неповнолітні українці мають відкрити картку для виплат ПриватБанку. Зробити це можна у будь-якому відділенні банку, при оформленні картки присутність батьків чи опікунів не обовʼязкова. Зарахування і зняття грошової допомоги – без комісії.

Українці, яким виповнилося від 14 до 16 років, після отримання SMS-повідомлення з контрольним номером переказу Western Union, можуть отримати переказ виключно на картку ПриватБанку у Приват24 або відділенні банку.

Для клієнтів віком від 16 до 18 років переказ Western Union буде доступний для виплати в усіх каналах ПриватБанку: Приват24, банкоматах, терміналах самообслуговування, відділеннях банку. Крім того, зарахувати переказ на картку можна, звернувшись до клієнтської підтримки за телефоном 3700 чи в чат "Допомога Онлайн".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0