ПриватБанк розповів, чиї гроші перевірять та кого попросять надати підтвердження доходів

Економіка  7 липня 2022 року, 13:57 30409

ПриватБанк просить своїх клієнтів не хвилюватись з приводу фінансового моніторингу, який може здійснюватись під час воєнного стану. Пресслужба фінустанови наголошує, що абсолютна більшість переказів не потребують додаткових підтверджень клієнтів.

Зараз 99% платежів здійснюються в автоматичному режимі й проведення "ручної" перевірки не потребується. Автоматизована система допомагає мінімізувати звернення до клієнтів і покликана виявляти саме ті операції, що можуть становити ризик для клієнтів та банку.

Читайте також:  Жодних додаткових витрат: ПриватБанк запустив новий сервіс

ПриватБанк наводить приклад, що навіть півмільйонні фінансові операції протягом місяця не обов’язково потребуватимуть "ручного" фінмоніторингу. Банк навіть в таких випадках буде робити все можливе, аби встановити джерела походження грошей з уже наявної у фінустанови інформації.

Чиї гроші все ж перевірять

Фінансовому моніторингу, згідно з інформацією пресслужби фінустанови, підлягатимуть кошти тих клієнтів, у яких виявлять значну різницю між реальним фінансовим становищем та обсягом операцій по рахунках. Саме в таких випадках банк буде звертатись до клієнтів задля надання пояснень, а за можливості, підтверджуючих документів.

"Будь-які обмежувальні дії не є поширеною практикою банку і застосовуються виключно в межах законодавства і за відсутності інших шляхів з’ясування питання", – наголошують у Приваті.

Звернення буде робитись особисто і в той спосіб, який для клієнта є зручним.

"Надати пояснення і документи клієнт може як у відділення банку, так і онлайн", – додає ПриватБанк.

Раніше повідомлялось, що із 6 липня ПриватБанк встановив ринковий курс валютообміну для безготівкових операцій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0