Очільник Закарпаття провів зустріч із представниками бізнесу і роботодавцями

Економіка  2 серпня 2022 року, 16:57 1051 ФОТОФАКТ

2 серпня, під час зустрічі з представниками бізнесу та роботодавцями на Закарпатті орушили низку критично важливих питань, які впливають на економічний клімат області. Про це розповів очільник краю Віктор Микита.

"Серед інших – тема підтримки галузі туризму в умовах воєнного стану, реабілітації й відновлення військових, мобілізації та бронювання працівників, експорту сільгосппродукції тощо. Повідомив присутнім, що в Закарпатській області функціонують 17 000 підприємств та ведуть свою діяльність 47 000 ФОПів. Понад 400 з них –релоковані компанії (80% перереєстровані)", – зазначив Микита.

"Завдяки тому, що вони стали нашими податковими агентами, вдалося мобілізувати до загального фонду місцевих бюджетів області 4,601 млрд грн податків, зборів та інших доходів", – розповів очільник Закарпаття.

Читайте також:  На Закарпатті запрацювало перевезене із Харкова підприємство

Плановий показник на серпень 2022 року зріс на 107,8%, за відповідний період минулого року – на 132,1%.

Очільник Закарпаття провів зустріч із представниками бізнесу і роботодавцями

"Іноді градус дискусії був підвищеним. Це зрозумілі речі, бо кожен підприємець бачить обмеження, спричинені воєнним станом по-своєму. Саме для цього я ініціюю ці зустрічі особисто, щоб влада та бізнес розуміли проблеми й завдання одне одного, – підсумував Віктор Микита. – Є конструктивна комунікація, адже є шляхи вирішення проблемних питань".

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0