Українцям платитимуть допомогу: як отримати гроші від держави та міжнародних організацій

Економіка  8 серпня 2022 року, 05:55 9410

Українці мають змогу претендувати на фінансову допомогу з різних джерел. Через соціальну платформу єДопомога можна подати заявку на отримання допомоги від держави, волонтерів та міжнародних організацій.

Платформа єДопомога працює за трьома напрямками:

  • фінансова підтримка від держави,
  • допомога від волонтерів,
  • виплата коштів від міжнародних організацій.

Читайте також:  Жінки отримають нову допомогу: кому дадуть гроші та іншу підтримку

Кожен з цих напрямків має свої особливості. Так, допомога від держави передбачає кошти для українців зі статусом внутрішньо переміщеної особи – 2 тисячі гривень для дорослого, 3 тисячі гривень для людей з інвалідністю та дітей. Послуга доступна громадянам України, які переїхали з територій, де були або продовжуються бойові дії.

Волонтерська допомога передбачає особисту допомогу. Тобто, громадянин може допомогти нужденному або залишити заявку на допомогу, якщо сам цього потребує.

Великий напрям на порталі єДопомога – виплати від міжнародних організацій. Саме тут можна залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Пріоритет у підтримці –найбільш незахищені верстви населення. Мова про пенсіонерів, осіб з інвалідністю, багатодітних сімей, матерів-одиначок або батьків-одинаків, малозабезпечених громадян.

Фактично, заявку може залишити будь-хто з громадян, але рішення про виділення тої чи іншої допомоги прийматимуть самі організації. Важливо уточнити, що Міністерство соціальної допомоги проводить верифікацію даних заявника.

Подати заявку на всі згадані вище види допомоги можна на платформі edopomoga.gov.ua Потрібно вибрати один із пунктів і заповнити дані заявки.

єДопомога – подати заявку

Особливу увагу варто звернути на правильність заповнення даних.

Раніше інтернет-видання PMG.ua розповідало, як отримати по 6600 гривень від ООН.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0