Стало відомо, коли українські військові отримають грошові виплати

Економіка  12 серпня 2022 року, 08:33 3094

У Міністерстві оборони очікують, що у серпні всі виплати військовим надійдуть наприкінці місяця. Відповідні розрахунки вже зроблено. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Ганна Маляр пояснила, що це пов’язано з процедурами внесення змін до державного бюджету.

Читайте також:  В Україні порахували зарплату медиків: скільки зараз отримують лікарі та медсестри

Вона додала, що в Україні зараз екстремальна ситуація в економіці. Дуже багато складних питань, які зараз вирішує уряд, але у цих умовах оборона залишається беззаперечним пріоритетом, тому наші воїни отримають усі належні кошти, але частина з них надійде на 2-3 тижні пізніше, ніж це було до цього.

"У попередні місяці ми вибудували ритм: у першій половині місця МОУ переказувало кошти на виплати щомісячного грошового забезпечення військовослужбовців (так звані гроші мирного часу, до яких входять посадові оклади,  виплати за військові звання та вислугу років). У другій половині місяця МОУ фінансували додаткові виплати за несення служби під час воєнного стану та безпосередню участь у бойових діях", – розповіла заступник Міністра оборони України.

Вона нагадала, що за липень, у порівнянні з червнем, Міноборони очікує зростання загального об’єму виплат на 15 відсотків, тобто сумарно на рівні 70 млрд гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0