ПриватБанк та Payoneer роздають премії: як отримати 1000 гривень та 50 доларів

Економіка  16 серпня 2022 року, 08:23 8881

ПриватБанк та Payoneer запустили акцію, яка триватиме до 10 лютого 2023 року. В рамках акції будуть виплачувати 1000 гривень на картку та 50 доларів США на аккаунт Payoneer.

Пресслужба ПриватБанку оприлюднила подробиці акції та розповіла, хто отримає згадані кошти та за яких умов.

Читайте також:  ПриватБанк повідомляє клієнтів про нову послугу

ПриватБанк та Payoneer запустили в Приват24 функцію "Запит платежу". Це новий зручний спосіб отримувати оплату за виконані послуги, який дозволяє фрілансерам легко надіслати платіжний запит, а їх клієнтам – швидко здійснити оплату. Щоб виставити інвойс, тепер достатньо вибрати баланс та натиснути кнопку "Запитати платіж", запити на оплату можна надсилати компаніям у всьому світі.

Кому ПриватБанк та Payoneer платитимуть премії

До 10 лютого 2023 року ПриватБанк та Payoneer запускають для українців акцію, в рамках якої будуть виплачувати 1000 гривень на картку та 50 доларів США на аккаунт Payoneer клієнтам, які створили аккаунт через Приват24 після 28 квітня 2022 року та протягом одного з етапів акції переказали кошти з Payoneer на картку фізичної особи або валютний рахунок ФОП на суму від 1000 доларів США (в еквіваленті).

У травні ПриватБанк інтегрував сервіс Payoneer в Приват24, що дозволило клієнтам швидко, зручно та без додаткових комісій переказувати кошти на рахунки та картки ПриватБанку. Інтеграція Payoneer в Приват24 дає клієнтам нові можливості та спрощує отримання платежів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0