Деяким українцям хочуть підвищити зарплату: кому саме

Економіка  25 серпня 2022 року, 07:03 5559

Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович в ефірі національного телемарафону розповіла про плани підвищити зарплату соцпрацівникам. Загалом міністерство планує зробити роботу соціального працівника більш престижною.

Оксана Жолнович зазначила, що бути соцпрацівником дуже складно, адже це важка і виснажлива робота. "І, на жаль, на сьогодні, не престижна", – додала міністерка.

Читайте також:  Закарпаття у топ-5 областей з найвищими зарплатами: рейтинг

"Ми хочемо підняти престижність роботи таких працівників: збільшити їм заробітну плату, поінформувати суспільство про важливість такої роботи, розширити коло тих установ і навчальних закладів, які готують соціальних працівників, провести інформаційну кампанію для молоді, яка шукає своє робоче місце", – розповіла про свої плани новопризначена міністерка.

Оксана Жолнович зазначила, що зараз кожен соцпрацівник орієнтовно обслуговує від 10 до 30 тисяч людей, залежно від компактності проживання населення в конкретному пункті. А також соцпрацівники мають дуже тісно взаємодіяти із сімейними лікарями, керівниками ОСББ, керівниками шкіл та вчителями.

Раніше Міністерство охорони здоров’я оприлюднило дані, яку зарплату зараз отримують лікарі та медсестри.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0