Потрібно встигнути до 1 жовтня: українцям повідомили важливу новину про виплати

Економіка  29 серпня 2022 року, 08:16 294702

Українці зі статусом внутрішньо переміщеної особи мають змогу отримати грошову допомогу від держави. Для цього потрібно звернутись із відповідним запитом.

Але зараз фіксують випадки, коли навіть після відповідного звернення українець зі статусом ВПО не отримав жодних виплат. Аби вирішити цю несправедливість, влада ухвалила рішення дозволити ВПО, які раніше подавали електронну заявку на отримання виплат до 30 квітня в "Дії", зробити це ще раз.

Читайте також:  Допомога від ООН для українців: з’явилась нова інформація про виплати

Тобто, заяву на допомогу потрібно буде подати повторно. Але цього разу в режимі офлайн.

Встигнути прийти до органу соцзахисту та написати заяву потрібно до 1 жовтня. Там необхідно надати докази того, що заява подавалася через "Дію".

"Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через "Дію" до 30 квітня 2022 р., але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату. Для отримання допомоги людина повинна прийти до органу соцзахисту населення та написати заяву. Також треба додатково подати інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви через застосунок Дія", – зазначають у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Telegram-канал PMG.ua – тут більше інформації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0