Які зміни чекають на українців з 1 вересня

Економіка  31 серпня 2022 року, 12:14 1783

Вересень 2022 року принесе ряд змін для українців. У статті коротко розповідаємо про головні з них.

Новий навчальний рік

З 1 вересня в Україні розпочинається навчальний рік. Уроки проходитимуть офлайн у відносно безпечних регіонах та за наявності у школах укриттів.

Школярі Харкова, Дніпра, Миколаєва, Запоріжжя поки почнуть навчатися дистанційно.

Формат навчального процесу визначається рішенням військово-цивільних адміністрацій залежно від ситуації з безпекою у кожному конкретному населеному пункті. Це можуть бути як онлайн-уроки, так і змішаний режим (очно+дистанційно).

Читайте також:  Курс долара на вересень 2022 року: економіст розповів, скільки може коштувати долар восени

У новому навчальному році через військову агресію росії зміниться програма деяких шкільних предметів, зокрема світової літератури, історії України та всесвітньої історії. На уроках «Захист України» дітям розповідатимуть про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, посилять патріотичне виховання.

Виїзд чоловіків за кордон

З 1 вересня у тестовому режимі має запрацювати програма "єВідрядження", за якою військовозобов’язаним чоловікам буде дозволено виїжджати з України.

Скористатися цією послугою зможуть ФОПи та юридичні особи приватної форми власності за певних умов. За межами країни буде дозволено перебувати не більше 7 днів.

Крім того, Кабмін дозволив виїзд за кордон морякам за згодою Територіальних центрів комплектування.

Відеоспостереження в обмінниках

Операції з обміну валют із 1 вересня мають обов’язково фіксуватися на камеру.

Нацбанк зобов’язав усі небанківські фінансові установи та відділення поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, встановити відеоспостереження до кінця серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0