Новація з 1 січня 2023 року: українцям готують зміни, які стосуватимуться всіх

Економіка  6 вересня 2022 року, 11:10 124039

У Верховній Раді пропонують з нового 2023 року запровадити добровільну накопичувальну систему. Відповідний законопроєкт вже зареєстровано.

Якщо депутати проголосують за нього позитивно, тоді з 1 січня українці отримають можливість формувати добровільні особисті пенсійні накопичення, за рахунок яких вони в майбутньому отримають додаткове джерело пенсійних виплат.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, добровільні внески громадян дадуть змогу у майбутньому одержати додаткове, до їх пенсій із солідарної системи, джерело пенсійних виплат, що певною мірою покращить їх забезпечення у старості.

Читайте також:  Скільки разів до кінця року ще підвищуватимуть пенсію

Також народні обранці зазначають, що запровадження передбачених законопроєктом змін призводитиме до підвищення рівня соціального захисту людей пенсійного віку, та залучення потужного внутрішнього довгострокового інвестиційного ресурсу, що сприятиме збільшенню інвестицій в національну економіку.

У пояснювальній записці міститься інформація, що недержавні пенсійні фонди за період свого існування закумулювали понад 5 мільярдів гривень добровільних пенсійних накопичень за участі в ній понад 950 тисяч громадян України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Думка 08.09.2022, 17:13
Коментар очікує модерацію
Гоша 07.09.2022, 18:03
Коментар очікує модерацію