Мережа супермаркетів АТБ озвучила приємну новину

Економіка  9 вересня 2022 року, 10:26 6346

Мережа АТБ озвучила для українців приємну новину. Завдяки національному благодійному проєкту "Брайти" компанії вдалось зібрати 20 мільйонів гривень на допомогу постраждалим від війни діткам.

Мережа супермаркетів АТБ запустила благодійний проєкт влітку в співпраці із компанією NTI Loyalty, а також за підтримки міжнародної організації UNICEF.

Метою "Брайтів" було зібрати гроші на реабілітацію поранених дітей у Національному реабілітаційному центрі "Незламні", що знаходиться у Львові.

Читайте також:  Мережа супермаркетів АТБ оголосила про закриття всіх магазинів в одній з областей

20 мільйонів, які вдалося зібрати, використають для ремонту медзакладу та придбання необхідного медичного обладнання. Йдеться про реабілітаційні столи, екзоскелет, інтерактивні пристрої для реабілітації, доріжки й парамобілі.

"За ці кошти уже найближчим часом у Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова в межах роботи Центру "Незламні" буде капітально відремонтовано значну частину дитячого реабілітаційного відділення", – запевнили у пресслужбі АТБ.

В мережі супермаркетів додали, що українці залишаються незламними і допомагають і ЗСУ, і постраждалим від війни, і ВПО. Разом до перемоги!

Нагадаємо, мережа супермаркетів АТБ оголосила про старт великої акції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0