Українцям після 10 жовтня виплатять 12 тисяч гривень допомоги: хто отримає

Економіка  19 вересня 2022 року, 03:10 96250

Частина українців отримає від держави понад 12 тисяч гривень у якості одноразової допомоги. Оформити "підйомні" можна до 10 жовтня 2022 року.

Як йдеться у поясненні міністерства освіти і науки України на їх офіційному сайті, гроші передбачені для молодих педагогів.

Читайте також:  900 гривень на місяць з 1 жовтня: хто з українців отримуватиме такі виплати

Якщо конкретизувати, то на кошти можуть претендувати випускники закладів вищої освіти з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста галузі знань "01 Освіта/Педагогіка". До того ж вони повинні були укласти договір строком не менше трьох років на посаду педагогічного працівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Загальна сума допомоги складає 12400 гривень і щоб її отримати потрібно до 10 жовтня подати відповідну заяву. Перелік документів, які потрібно для отримання "підйомних", можна отримати у закладі вищої освіти.

Варто наголосити, що у разі отримання грошової допомоги, але після відмови виконувати умови договору, гроші потрібно буде повернути.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Сергій 21.09.2022, 09:03
Коментар очікує модерацію